Eu îmi cumpăr lentilele de contact de la Videt, ochelarii, când îmi fac, cam de pe unde apuc, în general în malluri. Bine, nu sunt neapărat mulțumit, dar am capul mare, nu pot să îmi iau rame de pe net, fără le văd.
Foto: kolyan.net
Eu îmi cumpăr lentilele de contact de la Videt, ochelarii, când îmi fac, cam de pe unde apuc, în general în malluri. Bine, nu sunt neapărat mulțumit, dar am capul mare, nu pot să îmi iau rame de pe net, fără le văd.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
de unde-s mai ieftini 🙂
Miop fiind, îi iau de pe noptieră. În fiecare dimineață la 5:35.
In poza 29, pe chilotii don’soarei scrie PSD 😀
Inca un motiv sa-mi bag plua in psd…
mesaj subliminal. cetin love psd