E WEEKEND! Voi de unde vă luați ochelarii?

Eu îmi cumpăr lentilele de contact de la Videt, ochelarii, când îmi fac, cam de pe unde apuc, în general în malluri. Bine, nu sunt neapărat mulțumit, dar am capul mare, nu pot să îmi iau rame de pe net, fără le văd.


Foto: kolyan.net

5 COMENTARII

  1. de unde-s mai ieftini 🙂

  2. Miop fiind, îi iau de pe noptieră. În fiecare dimineață la 5:35.

  3. In poza 29, pe chilotii don’soarei scrie PSD 😀

    1. Inca un motiv sa-mi bag plua in psd…

    2. mesaj subliminal. cetin love psd

Comentariile sunt închise.