
Libertatea făcând titluri
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon1 COMENTARII
Comentariile sunt închise.

Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Asta-mi aminteste de un moment dintr-un mega de pe la iancului, in care doua doamne in varsta se certau. Cea foarte in varsta sustinea ca era mai bine in comunism, iar cea mai tanara avea ca argument „doamna, nu stiti cum e sa simti banana in gura doar o data pe an?!”