Poza cu un cersetor nemernic

25 COMENTARII

  1. Da-i 5 lei, sa plece.

  2. Every Snack You Take, Every Meal You Make, Every Bite You Take, I’ll Be Watching You!:))))

    1. :)))

    2. @Maithun

      :)))

    3. @Daria, din punctul meu de vedere ai câștigat internetul săptămâna asta. 🙂

    4. @Ady-P Esti o draguta, multumesc. Stiu cum e, am si eu un cersetor ca Yuri, rasa mai mica dar cu aceeasi privire:” – da si mie ca nu are si gura mea ce sa manance.” :))) Uf, Ochi de Caine mereu implorand, de piatra sa fii si tot te topesti la o astfel de privire..

  3. Cristina

    Pai daca o tineti in gratare! Ia luati-o mai pe salatele, morcovei, sa vedem tot asa?

    1. nu ii dam, nu are voie:)))

  4. Romanian Shaolin

    Amator, pai unde e cartonul pe care sa scrie: Ajutor umanitar pentru operatie pe creier la Viena?

  5. Asa se cere corespunzator o pascuta 🙂

  6. Labuta care nu spune o poveste…

    1. E trista.

  7. Salut! Ce este ? Kangal? Frumos banditul

    1. alabai

    2. Frumos. Se face cat casa.

    3. 2 luni si 3 saptamani.

    4. Romanian Shaolin

      Peste un an nu mai pune laba ci p..a pe masa!

  8. Dar Maximilian unde e? I-am găsit o nevastă, o cerșetoare și o hoață:

    https://photos.app.goo.gl/Cooqgybi6GAQtLjZ8

    1. era sa moara, încercând sa își scoata zgarda

  9. La munca, bre, nu la-ntins gherutza 😛

  10. Privirea face tot…Sa va bucurati de el..si sa-l dresezi cat de cat…usureaza viata mult.

  11. Mandea Săracu'

    Bos, 2 chiftele și rămânem prieteni.

  12. În câteva luni nu va mai fi la fel de amuzant :))

    1. abia astept:)

  13. Daca te tine minte, la anu’ te rogi tu de el sa te lase sa intri in curte..

Comentariile sunt închise.