Iarasi ne-am mutat

Dupa cum deja v-ati invatat, noi astia de la arhiblog suntem o pasare rara si voiajoare, asa ca astazi iar ne-am strans armele, bagajele si trentele si ne-am mutat, pe alt host.
Deci, daca pana la ora asta nu ati putut sa va desfatati cu minunile ce imi trec prin cap, nu injurati, ci doar ganditi-va la dragoste, iubire, sentimente frumoase.

25 COMENTARII

  1. test. work dammit, work!!!

  2. vezi ora la blogea, ca`i ceva stricat pe acolo ca au aparut ultimile 10 posturi in feed ca fiind noi

  3. lasa sefu, ca e mai bine, vede lumea ca este activitate

  4. ahahah lol

  5. Draqos, nu rade, ca poate te loveste si pe tine:)))

  6. ceva petrecere de casa noua? 😉

  7. danni, astazi vom bea la greu, de fericire:))))))

  8. sa-mi stea inima in loc cand am vazut mail-ul de la „mortii ma-tii” :-O

  9. ahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah
    ahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahaha
    hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah
    ahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha
    hhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahaha
    hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah

    zi-mi ca nu-i adevarat. a trimis mailuri cu mortii ma-tii la toti abonatii??????????????????????
    OMG!!!!!

  10. What happened? 🙂

  11. NIMIC. pur si simplu mergea greu si aveam nevoie de altceva

  12. Imi place noul format, cat despre mutat, numai de bine. Nu sunt sigura care se tot muta 🙂

  13. eh, la tine deja e complicat, cu torreros si cape rosii:))

  14. 😀 E MAI COMPLICAT

  15. ah, da, soarta ne desparte:)))))))
    geez, daca citeste asta, esti in plop:))))

  16. Daca tot te-ai mutat in casa noua, poate pui si un sutien pe tzitzele alea ca esti prea sexy 😛

  17. Marc, femeile acestui blog ma doresc gol…pot eu sa refuz?!

  18. Lup the Heavy Metal Dude

    poti sa refuzi dar vrei?

  19. Lup, tu ai vrea sa renunti a fi visul erotic a mii de femei?? =))

  20. Parca e mai bine inapoi pe HostGator… 😉 De ce nu iei un hosting mai aproape in Romania?

  21. pentru ca suxeaza toate, intens

  22. Cu siguranta esti unul din blogger-ii de al caror design nu te poti plictisi! 🙂

    Tema asta e foarte comuna asa… n-are nimic atractiv in ea. Sa inteleg ca ai adoptat KISS-ul sau inca n-ai avut timp de customizari?

  23. sincer cred ca arata bine noul design 😉

  24. Era mai deosebita cea veche, dar asta e mai accesibilă şi mai uşor de citit. Îmi place 🙂

  25. nu va bucurati, ca asta e temporara:)) vine alta, in curand:))

Comentariile sunt închise.