Pe drumuri de costişă

Sunt in Baia Mare. Frumos oras. Fain moroşan. Hotel Diafan, plăcut.

Do not disturb, doing business.

12 COMENTARII

  1. 🙂 Bine ai venit in orasul de pe raul Sasar.

  2. sa ne zici cum e la crama!

  3. Daca treci prin SM, ada-mi un Big Mac, te rog, ca aicea noi n-avem Mec! Dau o bere!

  4. si cand te muti la Baia Mare?…te faci morosan dupa banatean?.. 😉 sper canu e deplasata gluma..

  5. Credeam ca te-ai dus la Soci sa asisti personal la o partida de Curling feminin. Apropo, la Curling cum se incurajeaza? „Freaca, freaca, freaca…, „? 🙂

  6. Dacă mai are Gaben nişte pălincă din aia bună, ia-o la tine pe toată, câtă o fi, te descotorosesc eu de ea…

  7. Si Baia Sprie e un oras frumos.

    1. si baia de arama

    2. Da, dar parca esti mai linistit cand stii ca stai pe aur…

  8. Se zice ca in afaceri, la hotel doar se pune „parafa”, if you know what i mean 😉

  9. do not disturb.eu masturb.

    1. mai păstrează-te și pentru 14 :))))

Comentariile sunt închise.