Blogaria transport

Daca mai e vreun blogger constantean care merge la blogaria, il anunt ca merg cu Nova si sunt dispus sa il las sa plateasca jumatate din pretul benzinei. Desi ma indoiesc, pentru ca sunt singurul constantean celebru si cu blog.
Glumesc, glumesc. Asa ca, daca e, astept mailuri pe binecunoscuta adresa admin[at]arhiblog[dot]com

3 COMENTARII

  1. nu va mai duc astia cu autocarul?

  2. ba da, dar pana la bucuresti ce sa fac, sa ma teleportez??

  3. deci renunti la CFR. Nu ti-e rusine? :))

Comentariile sunt închise.