Daca mai e vreun blogger constantean care merge la blogaria, il anunt ca merg cu Nova si sunt dispus sa il las sa plateasca jumatate din pretul benzinei. Desi ma indoiesc, pentru ca sunt singurul constantean celebru si cu blog.
Glumesc, glumesc. Asa ca, daca e, astept mailuri pe binecunoscuta adresa admin[at]arhiblog[dot]com
Blogaria transport
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon3 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
nu va mai duc astia cu autocarul?
ba da, dar pana la bucuresti ce sa fac, sa ma teleportez??
deci renunti la CFR. Nu ti-e rusine? :))