Arhi 30.11.2007 Diverse 4 E vineri!!!!!! Chiar ca, e vineri?? . 🏅 Acorda un Award Mulțumesc că ai citit postarea. Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon 4 COMENTARII Looser008.Net 30 noiembrie 2007 Bucura-te ca vine vichiendu’ 🙂 motiv de dormit mai mult sau de alea alea cu nevsta sau de iesit la agatzat dak n-ai nevasta sau de … dar mai bine ma abtin ca am aberat prea mult 🙂 0 0 Programare Sociala 30 noiembrie 2007 Vineri. Sweet. Relaxare. Sau nu. 😀 Interesant ca incepem sa ne punem anchors pe aceasta zi: Vinerea. 0 0 Monica 1 decembrie 2007 Ce bebe dulce. E deja s 0 0 Arhi 1 decembrie 2007 deja e aproape duminica. uaaaaaaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaaaaaaaa 0 0 Comentariile sunt închise.
Bucura-te ca vine vichiendu’ 🙂 motiv de dormit mai mult sau de alea alea cu nevsta sau de iesit la agatzat dak n-ai nevasta sau de … dar mai bine ma abtin ca am aberat prea mult 🙂
Vineri. Sweet. Relaxare. Sau nu. 😀
Interesant ca incepem sa ne punem anchors pe aceasta zi: Vinerea.
Ce bebe dulce. E deja s
deja e aproape duminica. uaaaaaaaaaaaaaaaaa uaaaaaaaaaaaaaaaa