Neogenul de miercuri
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon3 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Io zic sa ii punem pi JJ BEKALI si Norica Nicolai sa cante piesele de la Vama Veche si pe conu’ Balaceanu, sa le „asculte”… ;))
vino sa te fut in hotel cismigiu, ca mi-e frica si tremur, de un nou cutremur
Da ia si tu vaselina !
:)))))))))))))))))))