Și am plecat în concediu. Nu sunați, ies eu din când în când.
E weekend!
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon4 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Și am plecat în concediu. Nu sunați, ies eu din când în când.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Vroiam sa arunc un comentariu misto dar stiu esti prieten cu tot soiul de feministe dubioase care cred ele ca sunt talentate la scris….
Asta a durut…imaginea 3 (de exemplu)
Da unde dracu’ le găsești? Belea. Sunt la Melia, îmi pare rău ca n-ai venit e mișto rău.
aoleoo, Melia de la Nisipuri?
era una, Penka, la Melia la sala de fitness, buei nene ce podul pe spate știa aia să facă…