https://www.timesnewroman.ro/politic/pesedistii-se-iau-de-dragnea-iohannis-a-pus-trei-premieri-de-la-noi-si-a-demis-o-pe-codruta-tu-ce-ai-facut
Cel mai bun titlul al ultimelor zile
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon1 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
N-avea ce face, boss. Il suspenda si Venea oricum tariceanu