Vai, cât am putut sa rad

Da, se termină așa cum ne dorim toti

16 COMENTARII

  1. Am bulit pwla, coaie …
    Ăla ce Peojos este? Are self driving? Sau doar „ține banda”?

    1. avand in vedere ca a deraiat cand a mai aparut o banda, cred ca doar tine banda

    2. LDWS si, mai rar, LKAS deja apar la orice mașina noua peste 25-30k și ceva obișnuit dincolo de 30. Iar ACC cred ca doar Dacia nu are…
      Asta se întâmplă când ți-ai luat Pejo și crezi că te-ai scos de o Tesla. RTFM.

    3. Probabil Peugeot 2008 .
      Conduc un Citroen cu acaleasi sisteme . Nici nu tine banda , „trage” de volan cand se apropie de linie . Sticla in volan + linie discontinua pe dreapta masina a interpretat ca vrea la dreapta si nu a mai tras de volan cu rezultatul asteptat.

  2. Pla mea de sticlă, unde și a luat permisu’?

    1. Genghis Han (bunicul lui Kublai)

      Daca era o sticla de bere sau de vin, nu se intampla asa!

  3. la Pitești (sa trăiești) 🙂

    (edit: răspunsul era pentru Raider)

  4. Ei, după ce vine potera: https://streamable.com/luik5x

  5. „Opreste, stinge sa nu se vada, sa cheama”

    Pai ce-ai facut? Ori esti smardoi pana la capat ori iepuras…

  6. mie mi-ar fi placut un final tragic!

  7. nici o sticla nu a fost ranita in realizarea acestui material

  8. Darwin applause.

  9. „Oh I, I just died in your arms tonight
    It must’ve been something you said…”

  10. De ce ai face asa ceva, era my badass daca invata fizica cuantica.

    1. Ce fenta ti-a tras my badass ala 😉

      In alta ordine de idei.. s-a scarmanat pana si-a luat-o

  11. Au gresit postul de radio =)) Cutting Crew – (I Just) Died in Your Arms

Comentariile sunt închise.