Da, se termină așa cum ne dorim toti
Vai, cât am putut sa rad
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon16 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Da, se termină așa cum ne dorim toti
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Am bulit pwla, coaie …
Ăla ce Peojos este? Are self driving? Sau doar „ține banda”?
avand in vedere ca a deraiat cand a mai aparut o banda, cred ca doar tine banda
LDWS si, mai rar, LKAS deja apar la orice mașina noua peste 25-30k și ceva obișnuit dincolo de 30. Iar ACC cred ca doar Dacia nu are…
Asta se întâmplă când ți-ai luat Pejo și crezi că te-ai scos de o Tesla. RTFM.
Probabil Peugeot 2008 .
Conduc un Citroen cu acaleasi sisteme . Nici nu tine banda , „trage” de volan cand se apropie de linie . Sticla in volan + linie discontinua pe dreapta masina a interpretat ca vrea la dreapta si nu a mai tras de volan cu rezultatul asteptat.
Pla mea de sticlă, unde și a luat permisu’?
Daca era o sticla de bere sau de vin, nu se intampla asa!
la Pitești (sa trăiești) 🙂
(edit: răspunsul era pentru Raider)
Ei, după ce vine potera: https://streamable.com/luik5x
„Opreste, stinge sa nu se vada, sa cheama”
Pai ce-ai facut? Ori esti smardoi pana la capat ori iepuras…
mie mi-ar fi placut un final tragic!
nici o sticla nu a fost ranita in realizarea acestui material
Darwin applause.
„Oh I, I just died in your arms tonight
It must’ve been something you said…”
De ce ai face asa ceva, era my badass daca invata fizica cuantica.
Ce fenta ti-a tras my badass ala 😉
In alta ordine de idei.. s-a scarmanat pana si-a luat-o
Au gresit postul de radio =)) Cutting Crew – (I Just) Died in Your Arms