De ce am castigat eu o sticla de whisky
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon5 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
ce pana mea.. nu vad nimic in puricele asta de film. sau sa-mi pun rez 400×300 ? oare? hmmm…. help me
nu toata lumea are wide screen ma. asta e maxim ce merge pe un 1024*768
ce wide mah? De pe Eeeeeeee-pc ma uit. Stau geana. Daca ma chema siropel, sigur vedeam. 🙂
[…] prezentarea mea de la blogaria lui neogen ???… la Arhi. Etichete: , fotoblog, piticu, […]
cel mai folosit cuvant de piticu a fost „aaaaa”