https://revistapresei.hotnews.ro/stiri-radio_tv-25205967-florin-citu-poate-viteza-care-vrut-fac-reforma-fost-mult-prea-mare-pentru-cei-din-jurul-meu.htm
Câțu e de părere că a fost prea bun pentru noi
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon6 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
„Abia când a plecat plângând și n-a mai fost a mea…”
„M-am indrăgostit numai de ea”
… funcția adică.
Ce reforma ? Nu am vazut nicio reforma.
E usor ipocrit din partea lui sa vorbeasca despre reforme, cand reformele au fost principalele motive pentru care le-a taiat capul celor de la USR.
Ori poate avem concepte diferite in minte atunci cand ne gandim la reforme.
Un bou!
Misiunea lui Catu o fi sa se asigure ca nu mai voteaza nimeni in veci PNL-ul? Daca da, ii iese magistral.
Eu ma îndoiesc că are ceva, orice, mult prea mare