Câțu e de părere că a fost prea bun pentru noi

https://revistapresei.hotnews.ro/stiri-radio_tv-25205967-florin-citu-poate-viteza-care-vrut-fac-reforma-fost-mult-prea-mare-pentru-cei-din-jurul-meu.htm

6 COMENTARII

  1. „Abia când a plecat plângând și n-a mai fost a mea…”

    1. „M-am indrăgostit numai de ea”

      … funcția adică.

  2. Ce reforma ? Nu am vazut nicio reforma.

    E usor ipocrit din partea lui sa vorbeasca despre reforme, cand reformele au fost principalele motive pentru care le-a taiat capul celor de la USR.

    Ori poate avem concepte diferite in minte atunci cand ne gandim la reforme.

  3. Un bou!

  4. Misiunea lui Catu o fi sa se asigure ca nu mai voteaza nimeni in veci PNL-ul? Daca da, ii iese magistral.

  5. Eu ma îndoiesc că are ceva, orice, mult prea mare

Comentariile sunt închise.