Viscoleste si in Constanta Pe strazi e patinoar. Desigur, baietii cu gipanele merg cu 80 km/h, pentru ca politia vegheaza.
Cod galben
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon4 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Ha ha sa vezi ce accidente o sa fie la aqua magic :>
mda, sunt curios care o sa fie procentajul de jeepuri:))
si la noi, in Craiova, e ca dracu.
inca nu e gheata, nici macar nu sunt strazile dezapezite.
ii ador pe aia care se ocupa de curatenia orasului si de circulatie.
ehehehehe, sa vezi cum stateau pregatiti in jurul primariei, gata sa curete orice troian. in rest, desigur, varza