Eu personal as prefera sa te costumezi într-o femeie frumoasă.
Cum te costumezi de Halloween?
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon32 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Eu personal as prefera sa te costumezi într-o femeie frumoasă.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Într-un jandarm.Stau lângă o șatră de țigani, ar trebui să bag spaima într-un cartier întreg de case vechi, naționalizate.
Unii ar trebui să se deghizeze în ceea ce vor să pară pe Facebook.
adica in proxeneti si curve de lux?
In intelectuali? In latifundiari? In oameni cu suflet mare/bisericosi? In vedete/mafioti? In ‘muricani? In toate?
De Halowen pregătescu un chef ,,monstru” , o petrecere tematică cu Florin Salam. Iată o poză de la repetiție. …
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12049182_526924687463715_2568314774387280412_n.jpg?oh=b782ddec76bc8d1cb4921f8fe4400cea&oe=56B353C4
Star trek e de intelectuali, star wars e de manelari
Legenda spune ca, de Halloween, negri dotati viziteaza fetele frumoase. Pe interior.
bă tânpitule! tuz dai seama ce-ai produs cu acest comentariu? toate urâtele se cred acum frumoase…
dar cine se poate considera negru?
asa a preferat si un prieten de-ai mei. da’ a dat inapoi cand, in loc de o campie neteda, a luat ditamai oole in mana…
Tu ai comentat numa sa te dai mare ca stii ca se zice de-ai mei, nu de-al meu
‘Te bai d’aci, apoi sa ma f…? No way 🙂
Cred ca de data asta ma costumez in basescu si merg sa ma plimb prin fata pe la antena 1…care vii deghizat in zoso?
numai sa nu veniti in motociclisti, ca fug toti.
Sunt in teambuilding aia ma, acum latra doar cainii la Intact
io aș intra costumat în voiculescu la intact…
horror
Da sa nu te stergi la cur in ziua aia
Da sa te razi in/la cur cu 2-3 zile inainte
La multi aniMa demachiez.
Esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
http://www.gandul.info/sport-miscare/giovani-becali-poate-fi-eliberat-conditionat-14866722
Ma costumez in extraterestru 🙂
Ma costumez in Charlie Sheen :))))
Cica e cerere mare de masti cu mecla lui Oprea. Faci ravagii intre boboace uneperiste.
Eu ma costumez in Banel Nicolita.
Acu’ nu crede si tu că chiar toti negrii o au mare
Nu toti negrii o au mare.
Unii negrii o au doar lunga.
Indienii cică o au mică
Cetin, apropo de poze.. si tie iti place met-art? 🙂
Il invitam pe Cabral? 🙂
De ce? Ca sa ne faca de ras pe toti?
ma costumez in basescu si ies pe strada, poate ma recunoaste cineva !
Tu vrei olicuti di bataie, nu?