https://www.news.ro/politic-intern/dancila-au-fost-intalniri-foarte-bune-aici-la-washington-au-repus-romania-pe-harta-mondiala-nu-e-vina-mea-ca-regele-iordaniei-nu-a-mai-venit-1922405326032019032318953390
Doamne, ce tâmpilã e Dãncilã
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon5 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Bah, asa ceva nu exista
Ooooooo, ba daaaaa……
Ba exista si e vie in plm
este exact sinteza electoratului psd!
Da ce-am făcut șefu?