Cum e de fapt in Cosmopolis #2

Brusc, de aseară, am un val de comentatori noi nouti, gata sa imi explice ce bine e in Cosmopolis.
Mai răsfirati, baieti, ca aici nu e feisbuc.

6 COMENTARII

  1. Hahahaha imaginea contează

  2. nea_zăpadă

    Eu nu cred ca sunt comentatori noi, pur si simplu nu cred ca cineva ar putea face asa ceva. De ce nu cred? Pentru că nouă, la Beraria H, nu ni s-a intamplat niciodata asa ceva.

    1. aahahahahahahahahahaha #ammurit am ras genuin:)))))) uitasem

  3. Inseamna ca esti important daca ti-au acordat atentie.

  4. Nu se poate o compilatie a celor mai tampite argumente?

  5. E ceva deosebit:
    Complex populat cu români și condus de turci.

Comentariile sunt închise.