Fear of F.E.A.R

Cel mai tare comentariu vazut de mine la jocul F.E.A.R:

„Marfa jocul, gg uploader, dar eu nu il mai joc ca mi-e frica”

2 COMENTARII

  1. Pai asa si este! Las-o dracului de treaba! La inceputul jocului este o faza care m-a facut sa scap mouse-ul din mana si sa ma dau cu scaunul in spate. Am mai jucat putin din el si am crezut ca innebunesc! L-am dezinstalat si nici ca il mai joc! Mi-e frica frate! Constientizez ca este doar un joc dar ma face cu nervii!

  2. din pacate versiunea mea nu merge….nu vad mai departe de filmul de la inceput

Comentariile sunt închise.