
A festivus for the rest of us
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon6 COMENTARII
Comentariile sunt închise.

Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
WTF man:)
Cînd am zis week-end pentru doamne mă gândeam la cu totul altceva :)))
Am recepționat și voi livra 🙂
imi pun o singura intrebare: daca era dan barna presedinte, semna demiterea lui kovesi?!
Dacă eram eu președinte… nu semnam 😀
GG!