A festivus for the rest of us

6 COMENTARII

  1. WTF man:)

  2. Cînd am zis week-end pentru doamne mă gândeam la cu totul altceva :)))

    1. Am recepționat și voi livra 🙂

  3. imi pun o singura intrebare: daca era dan barna presedinte, semna demiterea lui kovesi?!

    1. Dacă eram eu președinte… nu semnam 😀

  4. GG!

Comentariile sunt închise.