Un add-on interesant pentru firefox, care iti permite sa minimizezi browserul in tray.
Aici.
Firefox add-on
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon2 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Un add-on interesant pentru firefox, care iti permite sa minimizezi browserul in tray.
Aici.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Stop foolin’ around
Mai bine vorbeste-le dependentilor de Arhi suficient de istetsi cat sa nu se mai dea pe net cu Iexploreru’ despre Simple RSS Reader (SRR)
Asa le va fi tuturor putin mai bine iar tie de la foarte bine in sus 😛
MinimizeToTray is not available for Linux. :(( Why ??
Eh… ata ete… poate or sa faca.