A iesit Daniel. Deci de azi asta e mult prea fericitul romanilor.
Sa securim bine!
Habemus Popa!
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon1 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
A iesit Daniel. Deci de azi asta e mult prea fericitul romanilor.
Sa securim bine!
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
E bun: e tanar; are gradele necesare (Celsius; of course; la ce va gandeati) si e bun businessman.
Sa fie intr-un ceas cu cuc!