Instantanee de vacanta #4

Au refăcut orășelul copiilor la standarde cât de cât okeish

9 COMENTARII

  1. Mai dar chiar nu au mai lasat tarabele cu porumb fiert si vata pe batz ?

  2. nea_zăpadă

    Ne-ai dat usor: Luna Park din Venus. De unde ridic premiul?

    1. De la Gigi de plajă. La alegere o gogoașă cu cioco sau un porumb fiert.

    2. De obosit ce sunt am citit altceva în loc de porumb.

  3. Chestile alea XXL sunt pentru părinții care au mai multe suflete de copil în ei?

    1. nea_zăpadă

      Am vaga senzatie ca ai o tentativa de insinuare cum ca Senioru’ nu s-ar fi vindecat de anorexia-i cronica.

  4. Dani Corban

    Zãpadã, dãm un sah?

    1. nea_zăpadă

      Nu stiu io d-astea! Nu sunt f’un Magnus, maximum Mangă’s cateodata. N-am mai jucat din tinerete, s-a schimbat regulamentu’, au VAR, d-astea?

Comentariile sunt închise.