Arhi 27.07.2015 2 omv fura la pompa omv fura la pompa Mulțumesc că ai citit postarea. Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon 2 COMENTARII Funky Spanky 27 iulie 2015 Nu am inteles-o pe asta. 0 0 Răspunde Corcoran 27 iulie 2015 daca n-a insistat sa ii scrie aia factura fiscala cu nr. auto pe ea e degeaba. Asa ar putea merge pe la OPC, politie, una, alta, cu copie dupa talon si factura… Desi, la cat de inventivi sunt romanii nu m-as mira sa isi ‘extinda’ unul rezervorul in portbagaj provizoriu ca sa poata face un pic de reclamatie 😀 0 0 Răspunde ADAUGA COMENTARIU Anulează răspunsulComentariuNume * Email * Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez.
Nu am inteles-o pe asta.
daca n-a insistat sa ii scrie aia factura fiscala cu nr. auto pe ea e degeaba.
Asa ar putea merge pe la OPC, politie, una, alta, cu copie dupa talon si factura…
Desi, la cat de inventivi sunt romanii nu m-as mira sa isi ‘extinda’ unul rezervorul in portbagaj provizoriu ca sa poata face un pic de reclamatie 😀