Daca chestia asta se va intampla si vor reduce beneficiile din actualele abonamente, imi inchid contul si ma reintorc la bibliotecile publice.
https://www.engadget.com/2018/07/03/netflix-ultra-price/
Daca chestia asta se va intampla si vor reduce beneficiile din actualele abonamente, imi inchid contul si ma reintorc la bibliotecile publice.
https://www.engadget.com/2018/07/03/netflix-ultra-price/
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
De ce? Consideri că prețurile nu sunt justificate?
adica or sa scada premiumul de la 4 la 2?
da, sifara HD
fara HDR ma.
Bine, aia cu 4 si 2 nu prea ma afecteaza ca fix 2 folosesc. Dar aia cu HDul ar fi „epica”
In 2002 am fost client Netflix. Dap, inchiriam DVD-uri prin posta, ce stiti voi, aveam pachetul simplu, 3 dvd-uri out pentru vreo 7-8 dolari, nu mai tin minte exact cat era. Asa am vazut StarTrek NG episod cu episod. Ce vremuri. Mergea si US postal service bine. In US.
Bun venit la Collinwood…
Deh, a crescut Robor