Netflix creste preturile

Daca chestia asta se va intampla si vor reduce beneficiile din actualele abonamente, imi inchid contul si ma reintorc la bibliotecile publice.

https://www.engadget.com/2018/07/03/netflix-ultra-price/

7 COMENTARII

  1. De ce? Consideri că prețurile nu sunt justificate?

  2. adica or sa scada premiumul de la 4 la 2?

    1. da, sifara HD

    2. fara HDR ma.
      Bine, aia cu 4 si 2 nu prea ma afecteaza ca fix 2 folosesc. Dar aia cu HDul ar fi „epica”

  3. In 2002 am fost client Netflix. Dap, inchiriam DVD-uri prin posta, ce stiti voi, aveam pachetul simplu, 3 dvd-uri out pentru vreo 7-8 dolari, nu mai tin minte exact cat era. Asa am vazut StarTrek NG episod cu episod. Ce vremuri. Mergea si US postal service bine. In US.

  4. Radu-Mihai

    Bun venit la Collinwood…

  5. Deh, a crescut Robor

Comentariile sunt închise.