AUR, oprind tancurile rusești
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon6 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Așa se distrează tractoriștii (tanchiștii )…
Ala cu masina e de vina, trebuia sa dea prioritate de dreapta!
https://youtu.be/5oXSVpPws7A?t=8
tancul a trecut usor pentru ca tigaia nu era populata cu aur-isti!
daca avea un sant de 4 adancime pe 8 metri latime…..
Daca era o Dacia 1300 cu motor frantuzesc si cu laser Coanda pus pe ea, altfel stateau lucrurile…