Mie ca promoter mi-ar fi ru?ine s? intru in ca?ile oamenilor ?lora.
Intrebarea clasic?:
C
Promotia Adria
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon6 COMENTARII
Comentariile sunt închise.
Mie ca promoter mi-ar fi ru?ine s? intru in ca?ile oamenilor ?lora.
Intrebarea clasic?:
C
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe PatreonComentariile sunt închise.
Bax de Adria sa ii oferi la TV? Hahahaha =))
Ps.: Eu nu rezist fara sucuri 🙁
ewwwwww cumpara cineva alea? eu nu beau sucuri in general, ori apa ori alcool, dar sucurile adria par chiar abjecte, cred ca mai rele ca alea clever.
In mare parte produsele celor de la European Drinks se adreseaza unui target low. Iar ca si calitate, nu se pot compara cu produsele de la pepsi sau cola. Iar produsele sunt in ton cu televiziunea carbogazoasa.
ce e adria?
e o bautura cu multe euri si aroma de cancer, de la european drinks
Chestia aia racoritoare e mai ieftina decat apa minerala provenita din pamant (au si ei la firma dar sa-i spuna lui mutu ca nu e de la robinet). Ce dracu pun asta in ea in afara de chimicale? Apa de ploaie?