#richpeopleslife

Welcome to my crib. Nici nu ma uit la bani cand e vorba de a-mi satisface poftele. O juma de kil intreaga.

30 COMENTARII

  1. cine stă sa le smulgă coditele?
    fuck that.
    ‘…de-aveam doua dejte si-atat….’

  2. par pline de chimicale din alea bune!
    plus gustul diluat de irigarea intensiva.
    cred ca in cativa ani o sa ajung sa mananc din alea viermanoase ca sa simt ceva gust.

    1. miticosul

      Vulpea cand n-ajunge la cirese zice ca sunt cu chimicale.

  3. Dacă tot ești boss de boss, maninca-le cu familia în mașină, cu motorul pornit. Asta înseamnă aroganță totală.

  4. Asa se zice cand dai la schimb gipanu mertzan pe 10 cirese ?:D

  5. Dark_Age

    Take notes: anul ăsta, fița maxima cu cireșele e sa le mănânci în mașină, cu motorul pornit.

  6. Vesnicele si plictisitoarele glume cu cirese.
    P.S aseara am luat cu 15 lei kilu din piata titan. Mai ieftine ca rosiile.

  7. Bogăție!! Aici e doișpe euros kilu’

  8. am 2 ciresi in curte

    #numaifitisaraki

  9. Deja ma seaca si sunt depasite de 5 ani ”glumele” astea despre cirese si pretul cireselor. An de an se tot repeta. Nu uitati sa faceti glume si cu capsuni, ca s-au scumpit si alea. Kiwi-urile demult sunt mai scumpe decat cartofii, de ce nu faceti ”glume” si cu alea? Eu cum am 2 ciresi in gradina, cred ca o sa imi cumpar universul, sa moara Thanos de ciuda.

  10. Așa este, nu te poți plânge de bani când ai doi rinichi funcționali.

  11. Cristi Gr

    sarac, ai luat din alea cu os. Bogatii cumpara doar cirese fara os.

    1. Rammstein

      Da ce are boss cuvantu “sambure”?
      Sau acum dupa romgleza trebuie sa stim si romaniola?

    2. Cristi Gr

      Dimineata asta esti plin de umor ca Rammstein de sensibilitate :).

      Din dex, ala romanesc -> OS: Element de bază al scheletului vertebratelor, caracterizat prin structura lui dură, solidă și rezistentă, de culoare albă.

    3. Rammstein

      Si de cand cireasa e o vertebrata? Poti cauta in acelasi dex ce inseamna vertebrata
      In spaniola cerezas au hueso dar in romana ciresele au sambure.

    4. Rammstein

      https://m.youtube.com/watch?v=LIPc1cfS-oQ
      Dovada ca Rammstein poate fi si plin de sensibilitate

    5. @Rammstein
      Esti chemat des pe la petreceri?

    6. Cristi Gr

      offf, cred ca pur si simplu am facut o gluma nu tocmai buna, iar tu ai crezut ca traduc din spaniola.
      gluma era pe stilul ceafa cu os, ceafa fara os. acum ca am explicat-o parca e si mai nesarata.

    7. Stati sa vedeti cand aflati cum e in rusa. Oricum si eu lee iau dezosate….de o babbuta fara dinti.

  12. 35 lei kilogramul in piata, in Timisoara. Am luat ieri

  13. Dani Corban

    Eu am un cires in pantaloni.

    1. Sigur nu ai un bradut?

    2. Daca e la spate, e fag 🙂

    3. Doar il scuturi si pac ciresele. Greul e sa le rupi coditele

    4. Dani Corban

      Si mai greu e sa-l pazesc de cotofene.

    5. Cotton Eye Joe

      Si eu care credeam ca mai greu e sa-l pazesti sa nu se cace cainii la umbra lui…

    6. Nu de cotofene trebuie sa-ti fie frica ci de cuci

  14. E 30 lei kilu’ in Obor. Am luat ieri. Foarte bune. Cica saptamana trecuta erau pe la vreo 40-45 in Obor.

  15. am cateva zacaminte de cirese prin gradina. nush cum sa zic dar ma duc chiar acum sa iau probe.

    1. 15 lei pa marginea drumului la Jilava ….
      2 kileeeeeeee

      Beat that, biatch!

Comentariile sunt închise.