Vine vara 2

Sunt singurul care a rămas marcat de filmele germane de acum 20 de ani, cu doamnele cu coc, ochelari și costum de subretă?
Nu de alta, dar aș vrea să știu că cineva îmi mai împărtășește fixația…

20 COMENTARII

  1. Dap, RTL2, VOX … 🙂 şi nu doar coc(k)ul …

  2. Ooo da, si sa nu uitam de fuste scurte!

  3. De data asta chiar ca ai gasit fotografii de vara :)))

    1. te-ai prins de ce iti vine trafic de pe cetin.ro, nu? 🙂

    2. ioan si nu ion

      daca voi credeti ca „alexandra” e reala, sunteti niste naivi. probabil rade de voi cu curu cel care se afla in spatele schemei.

  4. the tit apocalypse is coming… take me first!

  5. Dumnezeule ce mingi…

  6. Eu te inteleg ca a venit vara dar toate pozele sunt facute in casa, cum sa te cred pe cuvant?

  7. @ Arhi: +1, clar.

  8. Bai cum arata prima duduita..doamneeeee:))))) si mai sunt si 40 de grade in biroul unde zac:)))

  9. olschool rules

  10. d

  11. Sa-nteleg ca-ti plac tatele mari?

  12. tu vorbesti de ribu film de acu 20 de ani.

  13. Arhi, te urasc pentru postul asta…! :))

  14. Word!

  15. Brusc imi place voleiul 😀

  16. Sa vedem ce postezi de Ziua Internationala a Nudistilor. :))

Comentariile sunt închise.