ciorapele… o fi furat mazare (ohohohooo), da’ a mai si facut ceva in constanta!!!
sa inteleg ca-ti plac hotii care fura, si-atat, si hotii care mai fac si ei ceva pentru ailalti iti put???
plus de asta, sa zicem ca se intampla minunea: adio mazare, intr-un fel sau altul.
acum, pe cine pui in loc?? aud??
Bravo Arhi ! 😉
Eu nu votez. Imi este prea lene 🙂
ciorapele… o fi furat mazare (ohohohooo), da’ a mai si facut ceva in constanta!!!
sa inteleg ca-ti plac hotii care fura, si-atat, si hotii care mai fac si ei ceva pentru ailalti iti put???
plus de asta, sa zicem ca se intampla minunea: adio mazare, intr-un fel sau altul.
acum, pe cine pui in loc?? aud??
and oh i with my girl who i though was my worl. Stacy Fabian.